Priorytety

Kancelaria Rachunkowa Biegłego Rewidenta koncentruje sie przede wszystkim na indywidualnym podejściu do każdego Klienta, wychodząc naprzeciw jego potrzebom i oczekiwaniom.

Naszym celem jest dostarczenie profesjonalnej, rzetelnej i kompleksowej usługi, oszczędzając Państwa czas i pieniądze. Zakładamy, iż podjecie współpracy z nami ma za zadanie w pełni odciążyć Państwa z ustawowego obowiązku prowadzenia ksiąg rachunkowych, obliczania podatku i sporządzania wszelkiej sprawozdawczości, tak by mogli Państwo skupić uwagę na rozwoju firmy.

Ponadto wartością dodaną współpracy z nami jest cykliczne raportowanie o Państwa sytuacji finansowo-podatkowej, w zakresie, formacie i ze szczegółowością dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Zdajemy sobie sprawę, iż wszelkie informacje przekazane podczas współpracy są ściśle poufne, w związku z czym gwarantujemy dochowanie tajemnicy w tym zakresie.

CENNIK

Obsługa księgowa i kadrowo-płacowa

Wynagrodzenie Kancelarii uzależnione jest od ilości zaksięgowanych zdarzeń gospodarczych. Przez zdarzenie gospodarcze rozumiemy m.in. każdą sprzedaż, każdy zakup, amortyzację, zaksięgowanie list płac, kompensatę, rozliczenia magazynowe itp.

więcej

KONTAKT
Kancelaria Rachunkowa Biegłego Rewidenta
Anna Tosik
ul. Tamka 16
91-403 Łódź
NIP 727-231-78-26
REGON 101807411

Tel. 539-603-777
e-mail: bieglyrewident@tosik.pl